Ştiri site

CEX BIOLOGIE - ELEVI ADMISI, CLASA a VII-a

 
Imaginea iulian ghetau
CEX BIOLOGIE - ELEVI ADMISI, CLASA a VII-a
Monday, 21 October 2019, 19:40
 

 

 

 

 

 

TESTARE CEX BIOLOGIE CLASA A VII-A

AN ȘCOLAR 2019-2020

 

 

 

 

NR. CRT.

NUMELE ȘI PRENUMELE

UNITATEA DE ÎNVĂŢĂMÂNT

REZULTAT

1

ACHIMESCU CĂTĂLIN ANDREI

C.N. „E. RACOVIȚĂ” IAȘI

ADMIS

2

AVÎRVAREI MARIA

COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI

ADMIS

3

BĂLAN DANA ANASTASIA

C.N. „E. RACOVIȚĂ” IAȘI

ADMIS

4

BÂRLEANU RUXANDRA GABRIELA

C.N. „E. RACOVIȚĂ” IAȘI

ADMIS

5

BOSÎNCEANU ELENA ALEXANDRA

C.N. „E. RACOVIȚĂ” IAȘI

ADMIS

6

CERNILĂ CRISTINA

ȘCOALA GIMN. ȘT. BÂRSĂNESCU

ADMIS

7

CIOBANU ANDREI

COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI

ADMIS

8

CIORNEA RAREȘ

COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI

ADMIS

9

COJOCARU DARIA MARIA

C.N. „E. RACOVIȚĂ” IAȘI

ADMIS

10

CONDURACHE ALICE MIRUNA

ȘC. GIMN. „AL. CEL BUN” IAȘI

ADMIS

11

CONSTANTIN MARIA ALESSIA

COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI

ADMIS

12

CRÎȘMARIU AXINTE DARIA MARIA

C.N. „E. RACOVIȚĂ” IAȘI

ADMIS

13

CRIVOI TUDOR OVIDIU

COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI

ADMIS

14

DELIU MONA ALEXIA

C.N. „M. EMINESCU” IAȘI

ADMIS

15

DUDUMAN ANDREI BOGDAN

LIC.T. de INF. „GR. MOISIL” IAȘI

ADMIS

16

FILIP ANEMONA MARIA

LIC.T. „M. COSTIN” IAȘI

ADMIS

17

GHILASE CĂTĂLINA ELENA

C.N. „E. RACOVIȚĂ” IAȘI

ADMIS

18

GIURCANU THEODOR

C.N. „C. NEGRUZZI” IAȘI

ADMIS

19

HOGAȘ MIHAI

COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI

ADMIS

20

HRIȚCU ILINCA

COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI

ADMIS

21

HUHULEA MARIA DIANA

C.N. „M. EMINESCU” IAȘI

ADMIS

22

ILICĂ ANDREI DAVID

LIC.T. „M. COSTIN” IAȘI

ADMIS

23

ISPIR TUDOR VLADIMIR

COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI

ADMIS

24

LĂCĂTUȘI ANTONIA

C.N. „E. RACOVIȚĂ” IAȘI

ADMIS

25

MATICIUC ALEXANDRA IOANA

LIC.T. „M. COSTIN” IAȘI

ADMIS

26

MAXIM MARIA

ȘC. GIMN. „AL. CEL BUN” IAȘI

ADMIS

27

MOVILIANU RALUCA ELENA

COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI

ADMIS

28

PISTOL OCTAVIAN MIHAI

COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI

ADMIS

29

POSTÂRNAC SEBASTIAN

LIC.T. de INF. „GR. MOISIL” IAȘI

ADMIS

30

PRISACARIU INGRID CRISTIANA

C.N. „E. RACOVIȚĂ” IAȘI

ADMIS

31

PUHA DAVID MIRCEA

COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI

ADMIS

32

RUSU LUCA ȘTEFAN

C.N. „E. RACOVIȚĂ” IAȘI

ADMIS

33

SIMIRAȘ DIMITRIE

C.N. „M. EMINESCU” IAȘI

ADMIS

34

ȘURUBARU CRINA ȘTEFANA

C.N. „M. EMINESCU” IAȘI

ADMIS

35

TIRON MARIA

LIC.T. „V. ALECSANDRI” IAȘI

ADMIS

36

TOMA RAREȘ MIHAI

LIC.T. de INF. „GR. MOISIL” IAȘI

ADMIS

37

TOPERȚER MUSTEAȚĂ ANDREEA

C.N. „M. EMINESCU” IAȘI

ADMIS

38

VASILACHI ANA MARIA ANGELA

C.N. „C. NEGRUZZI” IAȘI

ADMIS

39

ZAHARIEA ANA

C.N. „E. RACOVIȚĂ” IAȘI

ADMIS

 

 

 

 

 

COORDONATOR CEX BIOLOGIE CLASA a VII-a,

 

 

PROF. BÎRLIGA ALINA