Vizualizati Rezultate Olimpiada biologie etapa judeteana Iasi 3 martie 2018

<

Overview

clasa a VIIa
clasa aIXa
clasa a Xa
clasa a XIa
clasa aXIIa


Sheet 1: clasa a VIIa


I.S.J.IASI OLIMPIADA DE BIOLOGIE ETAPA JUDETEANA 3 MARTIE 2018






COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRUZZI" IASI REZULTATE INITIALE CLASA A VII - A















NR. CRT. NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI UNITATEA ȘCOLARĂ S I S2 S3 S4 OFICIU TOTAL
1 AILIESEI ANDREEA ŞCOALA GIMNAZIALĂ GOLĂIEŞTI 10 4 9 6 10 39
2 ALBU NICOLETA ȘCOALA GIMNAZIALĂ CIOHORĂNI 8 9 0 6 10 33
3 ALBU ANDRA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „VASILE CONTA” IAȘI 12 7 3 3 10 35
4 ALEXA VANESA-GEORGIANA-ELENA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”NICOLAE IORGA” IAȘI 17 8 9 3 10 47
5 APĂDURĂRIȚEI D.ANDREEA LICEUL TEORETIC "VASILE ALECSANDRI" IAŞI 12 6 6 3 10 37
6 APOSTOL MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IORDACHE CANTACUZINO”, PAȘCANI 16 16 12 9 10 63
7 DÎRȚU BOGDAN COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI 18 13 6 9 10 56
8 ARAMĂ MIHNEA COLEGIUL NAȚIONAL „EMIL RACOVIȚĂ” IAȘI 9 9 3 6 10 37
9 ARTENE C. IULIA ȘTEFANIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ CIORTEȘTI 0 0 0 0 0 0
10 BĂDURĂ DRAGOȘ LICEUL TEORETIC DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" IAȘI 9 8 0 6 10 33
11 BALAN ANDREEA LICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN" PAȘCANI 0 0 0 0 10 10
12 BELT DARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ” B.P.HAȘDEU” IAȘI 16 8 6 0 10 40
13 BORDEIANU ANDREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN ERBICEANU”, ERBICENI 9 12 9 6 10 46
14 BUDEANU DEBORA ȘCOALA GIMNAZIALĂ TOPILE 13 8 6 6 10 43
15 BULGARU PARASCHIVA-GABRIELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”NICOLAE IORGA” IAȘI 10 5 12 6 10 43
16 BUSUIOC CĂLIN ȘCOALA GIMNAZIALĂ GLODENII GÎNDULUI 14 14 3 9 10 50
17 BUTNARIU ADELIN IONUT COLEGIUL NAȚIONAL "GARABET IBRĂILEANU" IAŞI 13 5 3 3 10 34
18 CARARE BIANCA LICEUL TEORETIC ”MIRON COSTIN” IAȘI 0 0 0 0 0 0
19 CARP ARIANA COLEGIUL NAȚIONAL „EMIL RACOVIȚĂ” IAȘI 0 0 0 0 0 0
20 CHIRAȘ ANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ POPRICANI 13 8 6 3 10 40
21 CHIRCA RIANA COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI 26 19 6 12 10 73
22 CHIRCAN IRIS-RUXANDRA LICEUL TEORETIC DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" IAȘI 14 7 9 9 10 49
23 CHIRIAC IOANA ŞCOALA GIMNAZIALĂ ,,ALECU RUSSO" 13 11 12 3 10 49
24 CHIRIȚĂ CEZAR CONSTANTIN ȘCOALA GIMNAZIALĂ ” B.P.HAȘDEU” IAȘI 9 6 3 6 10 34
25 CIOCAN IULIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ RUȘI 11 11 3 0 10 35
26 COCORA MATEI ŞTEFAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ ,,ALECU RUSSO" 11 8 3 6 10 38
27 CODREANU ANASTASIA COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI 16 10 6 6 10 48
28 COSTIN FLORENTINA BIANCA ȘCOALA GIMNAZIALĂ SATU-NOU 14 7 3 6 10 40
29 COZMANIUC ANDREEA LICEUL TEORETIC ”MIRON COSTIN” IAȘI 0 0 0 0 10 10
30 CRETU C. CATALIN CONSTANTIN SCOALA PROFESIONALA DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIBANA 8 7 12 3 10 40
31 CREȚU TEODORA ŞCOALA GIMNAZIALĂ TANSA 10 9 6 6 10 41
32 CRISTEA IULIA COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI 13 8 12 0 10 43
33 CURĂ C. LARISA-ELENA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”IOANID ROMANESCU” VOINEȘTI 10 8 9 3 10 40
34 DĂNILĂ SORANA COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI 16 13 0 3 10 42
35 DĂNILĂ DIMITRA BIANCA LICEUL TEORETIC "D. CANTEMIR" - IAȘI 18 9 12 6 10 55
36 DOBRE DARIA COLEGIUL NAȚIONAL "GARABET IBRĂILEANU" IAŞI 0 0 0 0 10 10
37 DOBREANU Ș. BRÂNDUȘA-MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”IOANID ROMANESCU” VOINEȘTI 8 12 9 3 10 42
38 DOGARIU EMILIA-ELENA ȘCOALA PROFESIONALĂ, TĂTĂRUȘI 13 4 6 3 10 36
39 DOLIANU IOANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "TITU MAIORESCU"IASI 0 0 0 0 0 0
40 DRAGOMIR DARIA COLEGIUL NAȚIONAL „EMIL RACOVIȚĂ” IAȘI 19 14 15 3 10 61
41 DUMITRAȘCU B.ȘTEFAN RADU COLEGIUL NAȚIONAL "GARABET IBRĂILEANU" IAŞI 12 11 9 3 10 45
42 DUŢESCU DANIELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”NICOLAE IORGA” IAȘI 0 0 0 0 0 0
43 MOMIȚĂ IULIA COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI 23 14 9 6 10 62
44 GHEORGHIȚĂ ANDRADA ELENA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IORDACHE CANTACUZINO”, PAȘCANI 13 13 9 3 10 48
45 GHIDERSA LAVINIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ POPRICANI 0 0 0 0 0 0
46 GIANG ALEXANDRU ȘCOALA GIMNAZIALĂ "TITU MAIORESCU"IASI 0 0 0 0 0 0
47 GROZAVU ANA ȘCOALA ”VARLAAM MITROPOLITUL” IAȘI 20 19 12 6 10 67
48 GUZU LUCA COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI 10 11 12 9 10 52
49 HAREA SERGIU LICEUL TEORETIC DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" IAȘI 18 15 9 6 10 58
50 HARUS ALEXANDRA COLEGIUL NAȚIONAL „EMIL RACOVIȚĂ” IAȘI 17 11 12 6 10 56
51 HAVRILIUC TEODOR ȘCOALA GIMNAZIALĂ ” B.P.HAȘDEU” IAȘI 9 9 9 9 10 46
52 HOVÂRNEANU I.L .PHILIP ȘTEFAN LICEUL TEORETIC "VASILE ALECSANDRI" IAŞI 16 10 6 6 10 48
53 HRIȘCĂ ȘTEFAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ TOPILE 12 11 18 0 10 51
54 HRISTEA MIRUNA LICEUL TEORETIC ”MIRON COSTIN” IAȘI 0 0 0 0 10 10
55 HRIȚCU THEODOR-IOAN LICEUL TEORETIC DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" IAȘI 18 19 6 9 10 62
56 PRODAN ALEXANDRU COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI 21 16 9 6 10 62
57 ILINCA IRINA ȘCOALA PROFESIONALĂ, TĂTĂRUȘI 9 5 0 6 10 30
58 ISACHE EMILIA BEATRICE LICEUL TEORETIC ”MIRON COSTIN” IAȘI 0 0 0 0 0 0
59 ISACHI SOFIA COLEGIUL NAȚIONAL ”MIHAIL SADOVEANU” PAȘCANI 11 13 12 3 10 49
60 IVAȘCU TUDOR COLEGIUL NAȚIONAL „COSTACHE NEGRUZZI” IAȘI 18 13 12 6 10 59
61 LĂBONȚU GEORGIANA COLEGIUL NAȚIONAL ”MIHAIL SADOVEANU” PAȘCANI 19 12 9 3 10 53
62 LUNGU FABIAN-PETRONEL LICEUL TEORETIC DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" IAȘI 14 7 12 6 10 49
63 MACOVEI ALEXANDRU ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ION CREANGĂ"-TG. FRUMOS 15 7 9 3 10 44
64 MAFTEI C. DIANA -EMANUELA LICEUL TEHNOLOGIC ”M. BUSUIOC” PAȘCANI 13 9 0 0 10 32
65 MARIUTA MIHAELA COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI 0 0 0 0 0 0
66 MATEI IOANA DARIA COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI 14 17 6 9 10 56
67 MAXIM ȘTEFAN RAREȘ COLEGIUL NAȚIONAL „EMIL RACOVIȚĂ” IAȘI 13 10 9 6 10 48
68 MĂRGINEANU JULIANA COLEGIUL NAȚIONAL „EMIL RACOVIȚĂ” IAȘI 21 21 15 9 10 76
69 MĂTĂSARU OANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ SATU-NOU 7 5 3 0 10 25
70 MIHALACHE IASMINA ANDREEA ȘCOALA GIMNAZIALĂ VÎNĂTORI 0 0 0 0 0 0
71 MIHALY ANNA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”ȘTEFAN BÂRSĂNESCU” IAȘI 23 19 12 9 10 73
72 MOCANU TEODORA COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI 16 11 6 6 10 49
73 MOCANU-BASALIC C. BOGDAN-PETRU ȘCOALA GIMNAZIALĂ RUȘI 16 12 15 9 10 62
74 MOMIȚĂ DENISA COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI 23 14 9 6 10 62
75 MORARU OTILIA COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI 22 17 9 6 10 64
76 MOROSANU PATRICIA COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI 21 16 6 9 10 62
77 MUNTIANU ALEXANDRA TEODORA LICEUL TEORETIC DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" IAȘI 11 8 3 3 10 35
78 NECHITA VICTOR ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IORDACHE CANTACUZINO”, PAȘCANI 19 11 9 9 10 58
79 NIȚĂ C. RAREȘ GABRIEL ȘCOALA GIMNAZIALĂ DOLHEȘTI 0 0 0 0 0 0
80 ONESIM ILINCA COLEGIUL NAȚIONAL „EMIL RACOVIȚĂ” IAȘI 21 23 6 6 10 66
81 ONOSE V. LAURA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”IOANID ROMANESCU” VOINEȘTI 15 11 6 0 10 42
82 PANZARIU MATEI COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI 18 17 9 6 10 60
83 PAȚA LIDIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „VASILE CONTA” IAȘI 10 7 6 6 10 39
84 PĂDURARU DORU IULIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ GLODENII GÎNDULUI 6 11 9 6 10 42
85 PÂRĂU CRINA ȘTEFANA ŞCOALA GIMNAZIALA ,,GEORGE COSBUC" 9 5 0 3 10 27
86 PERDEICA - DISCULTU IOANA LICEUL TEORETIC ”MIRON COSTIN” IAȘI 16 16 12 6 10 60
87 PETROVICI M. LUCA COLEGIUL NAȚIONAL "GARABET IBRĂILEANU" IAŞI 0 0 0 0 0 0
88 PINTECUT MATEI ȘCOALA GIMNAZIALĂ ” B.P.HAȘDEU” IAȘI 12 13 12 6 10 53
89 PINTILIE ALEXANDRA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ION GHICA” IAȘI 19 18 15 9 10 71
90 PINTILIE RALUCA ANDREEA COLEGIUL NAȚIONAL "GARABET IBRĂILEANU" IAŞI 13 15 6 3 10 47
91 PLOP - LUIS ELENA IULIA LICEUL TEORETIC "D. CANTEMIR" - IAȘI 9 5 3 0 10 27
92 POPESCU GEORGIANA ŞCOALA GIMNAZIALĂ GÎRBEŞTI 0 0 0 0 0 0 ABS
93 PUȘCAȘ DAVID COLEGIUL NAȚIONAL „COSTACHE NEGRUZZI” IAȘI 16 14 6 3 10 49
94 RAICU ALBERT LICEUL TEORETIC ”MIRON COSTIN” IAȘI 0 0 0 0 0 0
95 RAICU MIHAI BOGDAN COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI 13 15 6 6 10 50
96 ROMAN BEATRICE ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ION GHICA” IAȘI 19 20 6 9 10 64
97 ROŞU ŞTEFAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ GOLĂIEŞTI 8 10 6 6 10 40
98 RUSU ELENA ȘCOALA GIMNAZIALĂ CIOHORĂNI 8 10 9 0 10 37
99 SANDU RALUCA-ELENA ȘCOALA PROFESIONALĂ, TĂTĂRUȘI 10 5 3 3 10 31
100 SAVA COSMIN MIHAI ȘCOALA GIMNAZIALĂ ” B.P.HAȘDEU” IAȘI 14 9 12 9 10 54
101 SĂRARU ILINCA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”NICOLAE IORGA” IAȘI 5 9 6 9 10 39
102 SAVIN BAER ESTERA ATOCICA ŞCOALA GIMNAZIALĂ GÎRBEŞTI 0 0 0 0 0 0
103 SURU DANIEL DUMITRU ȘCOALA GIMNAZIALĂ POPRICANI 11 5 6 9 10 41
104 SÎRBU BIANCA ŞCOALA GIMNAZIALA ,,GEORGE COSBUC" 10 6 3 9 10 38
105 SOLINSCHI RARES ANDREI COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI 27 18 6 9 10 70
106 SPATARIU PATRICIA COLEGIUL NAȚIONAL ”MIHAIL SADOVEANU” PAȘCANI 12 14 3 0 10 39
107 ṢCURIU - PANTAZI ALEXANDRA LICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN" PAȘCANI 0 0 0 0 0 0
108 ȘERBAN A. MARIA ISABELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ CIORTEȘTI 0 0 0 0 0 0
109 TEODORESCU MARIA GIULIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ VÎNĂTORI 6 5 9 0 10 30
110 TODIRAȘ G.CLAUDIU GABRIEL LICEUL TEORETIC "VASILE ALECSANDRI" IAŞI 10 10 9 6 10 45
111 TROCIN SEBASTIAN LICEUL TEORETIC DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" IAȘI 7 11 6 3 10 37
112 TROFIN DRAGOŞ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "TITU MAIORESCU"IASI 10 11 6 3 10 40
113 TURCU I. ANA-MARIA LICEUL TEHNOLOGIC ”M. BUSUIOC” PAȘCANI 10 7 6 0 10 33
114 UNGUREANU IUSTIN VASILE ŞCOALA GIMNAZIALĂ ,,ALECU RUSSO" 12 6 6 6 10 40
115 UNGUREANU TEODORA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „VASILE CONTA” IAȘI 14 11 3 3 10 41
116 URSU ALEXANDRU LICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC "NICOLAE IORGA" PAŞCANI 19 14 12 9 10 64
117 VARTOLOMEI A. M. IOANA LICEUL TEORETIC "VASILE ALECSANDRI" IAŞI 13 11 6 3 10 43
118 STRĂISTARU ZLATE VLAD ȘCOALA GIMNAZIALĂ ” B.P.HAȘDEU” IAȘI 12 10 6 6 10 44
119 APARASCHIVEI IUSTINA ȘCOALA ,,ALEXANDRU CEL BUN” 21 15 12 0 10 58
120 SAVA CONSTANTIN ȘCOALA ,,ALEXANDRU CEL BUN” 25 21 12 6 10 74

Sheet 2: clasa aIXa


I.S.J.IASI OLIMPIADA DE BIOLOGIE ETAPA JUDETEANA 3 MARTIE 2018




COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRUZZI" IASI REZULTATE INITIALE CLASA A IX - A











NR. CRT. NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI UNITATEA ȘCOLARĂ S I S2 S3 OFICIU TOTAL
1 ACATRINEI LETIȚIA LICEUL TEORETIC ”AL. I. CUZA” IAȘI 12 11 9 10 42
2 ADUMITRESEI IOANA COLEGIUL NAȚIONAL „EMIL RACOVIȚĂ” IAȘI 26 26 24 10 86
3 AGAVRILOAIEI TEODORA COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI 24 21 9 10 64
4 ALDEA ILINCA COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI 22 20 18 10 70
5 BARILA V.NADEJDA SABINA COLEGIUL NAȚIONAL "GARABET IBRĂILEANU" IAŞI 0 0 0 0 0
6 BERENGHIA ILINCA COLEGIUL NAȚIONAL ”MIHAIL SADOVEANU” PAȘCANI 0 0 0 0 0
7 BOTNARU IULIANA COLEGIUL NAȚIONAL „EMIL RACOVIȚĂ” IAȘI 0 0 0 0 0
8 BUCIUC ROXANA COLEGIUL NAȚIONAL „EMIL RACOVIȚĂ” IAȘI 24 20 18 10 72
9 CARP V.EVELINA COLEGIUL NAȚIONAL "GARABET IBRĂILEANU" IAŞI 14 6 12 10 42
10 CARSON ALEXIA COLEGIUL NAȚIONAL „EMIL RACOVIȚĂ” IAȘI 28 23 30 10 91
11 CHIUARIU GABRIELA COLEGIUL TEHNIC DE CĂI FERATE ,,UNIREA,, PAȘCANI 7 3 6 10 26
12 CIOBANU OLGUȚA COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI 21 16 18 10 65
13 CONSTANTIN TEODORINA COLEGIUL NAȚIONAL „EMIL RACOVIȚĂ” IAȘI 30 27 27 10 94
14 COSTAN IOANA COLEGIUL NAȚIONAL „EMIL RACOVIȚĂ” IAȘI 27 25 27 10 89
15 COSTAN TEODORA LICEUL TEORETIC ”MIRON COSTIN” IAȘI 10 8 18 10 46
16 COSTAN TUDOR LICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN" PAȘCANI 25 16 24 10 75
17 DIMA IRINA LICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC DE TURISM IASI 12 9 9 10 40
18 DOBOȘ WALTER COLEGIUL NAȚIONAL „EMIL RACOVIȚĂ” IAȘI 26 19 24 10 79
19 DOGARU TIBERIU COLEGIUL NAȚIONAL ”MIHAIL SADOVEANU” PAȘCANI 15 7 21 10 53
20 DOSOFTEI BOGDAN LICEUL TEORETIC ”MIRON COSTIN” IAȘI 19 16 18 10 63
21 FASOLO C. CLAUDIA LICEUL TEORETIC "VASILE ALECSANDRI" IAŞI 12 8 9 10 39
22 FLOREA IUSTINA COLEGIUL TEHNIC DE CĂI FERATE ,,UNIREA,, PAȘCANI 7 11 3 10 31
23 GRIGORE ECATERINA COLEGIUL NAȚIONAL „EMIL RACOVIȚĂ” IAȘI 26 22 24 10 82
24 GRIGORE ELENA-IRINA LICEUL TEORETIC DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" IAȘI 12 8 6 10 36
25 HARJA DIANA COLEGIUL NAȚIONAL „EMIL RACOVIȚĂ” IAȘI 27 25 27 10 89
26 HOMSI YUSRA ALISYA COLEGIUL NAȚIONAL „EMIL RACOVIȚĂ” IAȘI 29 27 24 10 90
27 HUȘLEAG ANA LICEUL TEORETIC ”AL. I. CUZA” IAȘI 15 9 12 10 46
28 IACOB VLAD-VICTOR LICEUL TEORETIC DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" IAȘI 10 7 12 10 39
29 ILINCA ELISABETA COLEGIUL TEHNIC DE CĂI FERATE ,,UNIREA,, PAȘCANI 10 4 12 10 36
30 IORDACHE JESICA REBECA COLEGIUL TEHNIC DE CĂI FERATE ,,UNIREA,, PAȘCANI 8 2 3 10 23
31 IRIMIEA ROBERT COLEGIUL NAȚIONAL ”COSTACHE NEGRUZZI” IAȘI 0 0 0 10 10
32 IVANOV ȘTEFAN-ANDREI LICEUL TEORETIC DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" IAȘI 11 9 3 10 33
33 LAZĂR VLAD COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI 19 7 12 10 48
34 LUNGU ELENA LICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN" PAȘCANI 12 6 15 10 43
35 LUPU TATIANA LICEUL TEORETIC ”MIRON COSTIN” IAȘI 21 15 12 10 58
36 MARINCEAN IOACHIM COLEGIUL NAȚIONAL „EMIL RACOVIȚĂ” IAȘI 18 15 24 10 67
37 MAZILU LARISA COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI 26 24 24 10 84
38 MERCAS CODRIN LICEUL TEORETIC ”MIRON COSTIN” IAȘI 22 18 18 10 68
39 MIHALACHE ANASTASIA COLEGIUL NAȚIONAL „EMIL RACOVIȚĂ” IAȘI 17 21 18 10 66
40 MOIȘANU MARA COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI 13 9 18 10 50
41 MOISII N. ANDREEA LICEUL TEORETIC "VASILE ALECSANDRI" IAŞI 13 10 15 10 48
42 MURARU SERGIU-MARIAN LICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN" PAȘCANI 11 14 18 10 53
43 NĂSTASE C.ADELINA-CRISTIANA COLEGIUL NAȚIONAL "GARABET IBRĂILEANU" IAŞI 10 5 3 10 28
44 NEAGU D. RAREȘ MIHAIL LICEUL TEORETIC "VASILE ALECSANDRI" IAŞI 17 9 21 10 57
45 NISTOR SABINA COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI 15 10 9 10 44
46 OPREA S. LAVINIA-ȘTEFANIA COLEGIUL NAȚIONAL „ȘTEFAN CEL MARE” HÎRLĂU 0 0 0 0 0
47 PAICU IOANA COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI 25 23 24 10 82
48 PINTILIE BEATRICE COLEGIUL NAȚIONAL „EMIL RACOVIȚĂ” IAȘI 27 27 30 10 94
49 PLEȘCA DELIA COLEGIUL NAȚIONAL ”COSTACHE NEGRUZZI” IAȘI 15 9 15 10 49
50 POPA CĂTĂLIN COLEGIUL NAȚIONAL „EMIL RACOVIȚĂ” IAȘI 25 23 24 10 82
51 ROȘCA VICTOR COLEGIUL NAȚIONAL „EMIL RACOVIȚĂ” IAȘI 29 27 30 10 96
52 RUSU DIANA LICEUL TEORETIC ”MIRON COSTIN” IAȘI 14 11 18 10 53
53 SAVIN MIRUNA COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI 28 28 27 10 93
54 SCARLAT GEORGIANA COLEGIUL NAȚIONAL ”COSTACHE NEGRUZZI” IAȘI 15 8 15 10 48
55 SCÂNTEI ELENA COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI 23 12 15 10 60
56 SPATARIU VLAD IONUT LICEUL TEORETIC ”MIRON COSTIN” IAȘI 14 14 9 10 47
57 SPIRIDON IUSTINIAN COLEGIUL NAȚIONAL ”MIHAIL SADOVEANU” PAȘCANI 8 6 3 10 27
58 STOIAN SMARANDA COLEGIUL NAȚIONAL „EMIL RACOVIȚĂ” IAȘI 29 25 27 10 91
59 STOICA ȘTEFANIA COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI 26 27 27 10 90
60 VELNIC COSMIN ȘTEFAN COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI 24 21 15 10 70









Sheet 3: clasa a Xa


I.S.J.IASI OLIMPIADA DE BIOLOGIE ETAPA JUDETEANA 3 MARTIE 2018




COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRUZZI" IASI REZULTATE INITIALE CLASA A X - A











NR. CRT. NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI UNITATEA ȘCOLARĂ S I S2 S3 OFICIU TOTAL
1 AILENEI C ANA - MARIA COLEGIUL NAȚIONAL ”MIHAIL SADOVEANU” PAȘCANI 14 8 3 10 35
2 AZOIȚEI ELENA CRISTINA COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI 12 11 12 10 45
3 BALINT ALEX ȘTEFAN COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI 27 23 30 10 90
4 BÎȘCĂ TEONA COLEGIUL NAȚIONAL „EMIL RACOVIȚĂ” IAȘI 22 14 24 10 70
5 BODNĂRESCU MARIA COLEGIUL NAȚIONAL „COSTACHE NEGRUZZI” IAȘI 18 15 21 10 64
6 BORZA CLAUDIA COLEGIUL NAȚIONAL „EMIL RACOVIȚĂ” IAȘI 24 20 24 10 78
7 BUDEANU OTILIA COLEGIUL NAȚIONAL „EMIL RACOVIȚĂ” IAȘI 23 20 15 10 68
8 BUHNICI DIANA COLEGIUL TEHNIC DE CĂI FERATE ,,UNIREA,, PAȘCANI 0 0 0 10 10
9 CĂERU EMANUELA COLEGIUL NAȚIONAL '' MIHAI EMINESCU'' IAȘI 17 12 18 10 57
10 CĂRĂUȘU OANA-ANASTASIA COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI 20 11 15 10 56
11 CIOBANU ANA LICEUL TEORETIC "D. CANTEMIR" - IAȘI 17 17 18 10 62
12 CIOBANU V.ALINA GEORGIANA COLEGIUL NAȚIONAL "GARABET IBRĂILEANU" IAŞI 14 11 12 10 47
13 COCA RUCSANDRA COLEGIUL NAȚIONAL „EMIL RACOVIȚĂ” IAȘI 15 7 15 10 47
14 COLOTIN ROBERTA COLEGIUL NAȚIONAL „EMIL RACOVIȚĂ” IAȘI 24 21 24 10 79
15 COROEANU CLAUDIA COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI 20 23 15 10 68
16 CORDUNEANU ALEXANDRA COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI 25 24 30 10 89
17 COVALCIUC VLADISLAVA COLEGIUL NAȚIONAL „EMIL RACOVIȚĂ” IAȘI 21 18 18 10 67
18 DONEA IONELA DANIELA LICEUL TEORETIC "D. CANTEMIR" - IAȘI 13 4 6 10 33
19 DRAGOMIR GH. SEVER LICEUL TEORETIC "VASILE ALECSANDRI" IAŞI 19 16 24 10 69
20 DUMAS O.G.EMMANUEL ANDREI COLEGIUL NAȚIONAL "GARABET IBRĂILEANU" IAŞI 14 11 12 10 47
21 FRUNZĂ ALEXANDRA COLEGIUL NAȚIONAL „EMIL RACOVIȚĂ” IAȘI 22 14 15 10 61
22 GĂINĂ L. GABRIELA-LIVIA COLEGIUL NAȚIONAL „ȘTEFAN CEL MARE” HÎRLĂU 0 0 0 0 0
23 GÎRTAN DRAGOȘ ȘTEFAN LICEUL TEORETIC DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" IAȘI 8 13 12 10 43
24 GORCIOAIA ŞTEFANIA LICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN" PAȘCANI 10 6 9 10 35
25 GROSU ELENA LICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN" PAȘCANI 20 10 18 10 58
26 GUZGĂ ELENA DIANA LICEUL TEORETIC "D. CANTEMIR" - IAȘI 12 9 21 10 52
27 HACHI M. MIHAELA LICEUL TEORETIC "VASILE ALECSANDRI" IAŞI 15 20 15 10 60
28 HAIDAMAC-PLEṢCAN IOANA LICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN" PAȘCANI 13 6 18 10 47
29 ISMANĂ COSMINA COLEGIUL NAȚIONAL „EMIL RACOVIȚĂ” IAȘI 14 8 6 10 38
30 LEONTE EMA MIHAELA COLEGIUL NAȚIONAL ”MIHAIL SADOVEANU” PAȘCANI 17 8 12 10 47
31 LEVIȚCHI VICTOR LICEUL TEORETIC ”AL. I. CUZA” IAȘI 11 6 6 10 33
32 LUCA ALEXANDRU COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI 23 22 24 10 79
33 LUPU PAULA LICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN" PAȘCANI 13 14 27 10 64
34 MACOVEI M. DELIA - MIHAELA LICEUL TEORETIC "VASILE ALECSANDRI" IAŞI 16 15 18 10 59
35 MÂNDRU ȘTEFAN COLEGIUL NAȚIONAL „EMIL RACOVIȚĂ” IAȘI 26 19 21 10 76
36 MATEI ELIZA COLEGIUL TEHNIC DE CĂI FERATE ,,UNIREA,, PAȘCANI 11 5 3 10 29
37 MIHĂILĂ ANA MARIA LICEUL TEORETIC "D. CANTEMIR" - IAȘI 13 16 15 10 54
38 MIHĂILĂ ELENA ANIȘOARA LICEUL TEORETIC DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" IAȘI 19 17 12 10 58
39 MOCANU BIANCA LICEUL TEORETIC "D. CANTEMIR" - IAȘI 13 6 9 10 38
40 MORARIU GEORGIANA COLEGIUL NAȚIONAL „EMIL RACOVIȚĂ” IAȘI 13 5 18 10 46
41 OLOIERI ANASTASIA COLEGIUL NAȚIONAL „EMIL RACOVIȚĂ” IAȘI 19 18 27 10 74
42 ONOFREI LUIZA COLEGIUL NAȚIONAL ”MIHAIL SADOVEANU” PAȘCANI 13 10 18 10 51
43 OPREA V.VASILE COLEGIUL NAȚIONAL "GARABET IBRĂILEANU" IAŞI 12 8 21 10 51
44 PAIU CAMELIA ELENA COLEGIUL NAȚIONAL ”MIHAIL SADOVEANU” PAȘCANI 16 12 15 10 53
45 PALAMIDĂ O.E.T.ROBERT ADRIAN COLEGIUL NAȚIONAL "GARABET IBRĂILEANU" IAŞI 0 0 0 0 0
46 PANTILIMON IOANA COLEGIUL TEHNIC DE CĂI FERATE ,,UNIREA,, PAȘCANI 8 5 3 10 26
47 PERDUN PATRICIA MARIA COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI 24 20 27 10 81
48 PETRAȘ ADRIAN COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI 21 22 27 10 80
49 PINTILIASA FLORINA COLEGIUL TEHNIC DE CĂI FERATE ,,UNIREA,, PAȘCANI 11 0 3 10 24
50 PLĂCINTĂ IONELA LICEUL TEORETIC "D. CANTEMIR" - IAȘI 12 7 12 10 41
51 POIANĂ RALUCA COLEGIUL TEHNIC DE CĂI FERATE ,,UNIREA,, PAȘCANI 8 5 12 10 35
52 POPUȚOAIA GEORGIANA COLEGIUL NAȚIONAL ”MIHAIL SADOVEANU” PAȘCANI 10 10 9 10 39
53 PRISACARIU ANA-MARIA LICEUL TEORETIC DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" IAȘI 17 11 12 10 50
54 PRISACARIU DESPINA COLEGIUL NAȚIONAL „EMIL RACOVIȚĂ” IAȘI 24 21 24 10 79
55 REPEDE IOANA LICEUL TEORETIC ”AL. I. CUZA” IAȘI 15 5 3 10 33
56 SAMACHIṢ ANDRA TEODORA LICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN" PAȘCANI 8 9 18 10 45
57 STANCIU DIANA COLEGIUL NAȚIONAL „EMIL RACOVIȚĂ” IAȘI 15 14 21 10 60
58 TEIU GHEORGHIȚĂ LICEUL TEORETIC ”AL. I. CUZA” IAȘI 14 11 9 10 44
59 TEODORESCU GEORGIANA COLEGIUL NAȚIONAL „EMIL RACOVIȚĂ” IAȘI 13 17 24 10 64
60 TUFĂ MĂLINA COLEGIUL NAȚIONAL „EMIL RACOVIȚĂ” IAȘI 16 9 12 10 47
61 TURCU M.ADRIAN COLEGIUL NAȚIONAL "GARABET IBRĂILEANU" IAŞI 13 9 15 10 47
62 VACARU GEORGE COLEGIUL TEHNIC DE CĂI FERATE ,,UNIREA,, PAȘCANI 7 7 12 10 36
63 VELICA MARA COLEGIUL NAȚIONAL '' MIHAI EMINESCU'' IAȘI 0 0 0 0 0
64 ZAICENKO VALERIA LICEUL TEORETIC ”AL. I. CUZA” IAȘI 19 9 9 10 47
65 ZMEU SMARANDA GEORGIANA LICEUL TEORETIC "D. CANTEMIR" - IAȘI 6 8 9 10 33
66 UNGUREANU ILINCA TEODORA COLEGIUL TEHNIC DE CĂI FERATE ,,UNIREA,, PAȘCANI 9 7 6 10 32

Sheet 4: clasa a XIa


I.S.J.IASI OLIMPIADA DE BIOLOGIE ETAPA JUDETEANA 3 MARTIE 2018




COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRUZZI" IASI REZULTATE INITIALE CLASA A XI - A











NR. CRT. NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI UNITATEA ȘCOLARĂ S I S2 S3 OFICIU TOTAL
1 ANCUȚA IOANA COLEGIUL NAȚIONAL ”MIHAIL SADOVEANU” PAȘCANI 10 10 9 10 39
2 ANDRONIC MIHAI COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI 13 16 9 10 48
3 BĂNICĂ ȘTEFANA - PETRONELA COLEGIUL NAȚIONAL '' MIHAI EMINESCU'' IAȘI 13 11 6 10 40
4 BUCUR RUXANDRA COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI 25 23 21 10 79
5 NICA BUJOR ALEXANDRA COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI 23 17 27 10 77
6 CHIRICA ANDRA PAOLA MADALINA COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI 27 24 18 10 79
7 COSTEA ADRIAN MIHAI COLEGIUL TEHNIC DE CĂI FERATE ,,UNIREA,, PAȘCANI 8 8 12 10 38
8 COVALIU MARIA PETRONELA COLEGIUL TEHNIC DE CĂI FERATE ,,UNIREA,, PAȘCANI 0 0 0 0 0
9 DASCALU ECATERINA COLEGIUL NAȚIONAL ”MIHAIL SADOVEANU” PAȘCANI 9 7 3 10 29
10 EȘANU IOANA COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI 27 25 30 10 92
11 FARMATU MIHNEA - MATEI COLEGIUL NAȚIONAL '' MIHAI EMINESCU'' IAȘI 25 18 27 10 80
12 GABOR CRISTIANA LICEUL TEORETIC DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" IAȘI 6 10 6 10 32
13 GAFIȚIANU ALEXANDRU COLEGIUL NAȚIONAL „COSTACHE NEGRUZZI” IAȘI 27 22 21 10 80
14 GAFIȚANU CRISTIAN COLEGIUL NAȚIONAL „COSTACHE NEGRUZZI” IAȘI 25 22 24 10 81
15 GIURGILA ROBERTA COLEGIUL NAȚIONAL ”MIHAIL SADOVEANU” PAȘCANI 7 7 9 10 33
16 GÜZEL SARA COLEGIUL NAȚIONAL „EMIL RACOVIȚĂ” IAȘI 20 16 15 10 61
17 HĂRĂŢU CODRIN-CRISTIAN LICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN" PAȘCANI 24 24 24 10 82
18 HORGA IOANA LICEUL TEORETIC DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" IAȘI 0 0 0 0 0
19 HUȚANU B. ANA MARIA COLEGIUL NAȚIONAL „ȘTEFAN CEL MARE” HÎRLĂU 7 4 18 10 39
20 LEAUA IULIANA COLEGIUL NAȚIONAL „EMIL RACOVIȚĂ” IAȘI 29 29 27 10 95
21 LODBĂ CRISTINA MARIA LICEUL TEORETIC ”MIRON COSTIN” IAȘI 22 18 18 10 68
22 LUCHIȚA DANIELA COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI 24 22 30 10 86
23 LUPU CRINA VALENTINA COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI 20 16 21 10 67
24 LUPU IULIA-IOANA LICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN" PAȘCANI 5 10 15 10 40
25 MAFTEI MARIA GABRIELA LICEUL TEORETIC ”MIRON COSTIN” IAȘI 28 22 27 10 87
26 MALACHE ANDREEA COLEGIUL NAȚIONAL ”MIHAIL SADOVEANU” PAȘCANI 16 15 21 10 62
27 MITITELU ELISSA COLEGIUL NAȚIONAL „EMIL RACOVIȚĂ” IAȘI 18 19 21 10 68
28 MOISUC CRISTIAN COLEGIUL NAȚIONAL „EMIL RACOVIȚĂ” IAȘI 25 20 21 10 76
29 NANI NICOLETA COLEGIUL NAȚIONAL '' MIHAI EMINESCU'' IAȘI 20 18 27 10 75
30 NEGAU HORIA COLEGIUL NAȚIONAL „COSTACHE NEGRUZZI” IAȘI 29 25 27 10 91
31 PALAMARIU ANDREI COLEGIUL NAȚIONAL „EMIL RACOVIȚĂ” IAȘI 22 21 18 10 71
32 PÎRȚAC MAGDA COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI 30 26 30 10 96
33 PETRIȘOR ANDREI COLEGIUL NAȚIONAL „EMIL RACOVIȚĂ” IAȘI 26 19 21 10 76
34 PETROVICI M. MARIA COLEGIUL NAȚIONAL "GARABET IBRĂILEANU" IAŞI 13 10 6 10 39
35 PODARU ALEXANDRA ELENA COLEGIUL PEDAGOGIC "VASILE LUPU" IAŞI 9 10 9 10 38
36 REDIU MARIA COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI 21 19 21 10 71
37 ROMAN PATRICIA COLEGIUL NAȚIONAL „EMIL RACOVIȚĂ” IAȘI 25 23 24 10 82
38 ROȘCA ȘTEFAN COLEGIUL NAȚIONAL '' MIHAI EMINESCU'' IAȘI 14 8 15 10 47
39 SAROȘI MATEI COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI 27 23 27 10 87
40 SHAHADA SANDRA COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI 28 27 27 10 92
41 TATARU ELIZA COLEGIUL NAȚIONAL „EMIL RACOVIȚĂ” IAȘI 21 14 12 10 57
42 TENCHIU TEODOSIA COLEGIUL NAȚIONAL „EMIL RACOVIȚĂ” IAȘI 23 18 24 10 75
43 TÎRNOVAN GEORGIANA COLEGIUL NAȚIONAL „EMIL RACOVIȚĂ” IAȘI 26 24 24 10 84
44 VASILIU TEODORA COLEGIUL NAȚIONAL '' MIHAI EMINESCU'' IAȘI 21 17 12 10 60
45 ZAMURCĂ ROBERT COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI 26 23 21 10 80
46 BOSTAN MIRUNA COLEGIUL NAȚIONAL ”MIHAIL SADOVEANU” PAȘCANI 7 7 0 10 24

Sheet 5: clasa aXIIa


I.S.J.IASI OLIMPIADA DE BIOLOGIE ETAPA JUDETEANA 3 MARTIE 2018




COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRUZZI" IASI REZULTATE INITIALE CLASA A XII - A











NR. CRT. NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI UNITATEA ȘCOLARĂ S I S2 S3 OFICIU TOTAL
1 GIMIGA MIHAELA LICEUL TEORETIC DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" IAȘI 5 7 12 10 34
2 MIHAI CATRINEL ANDREEA COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI 30 25 27 10 92
/>
Ultima modificare: Sunday, 4 March 2018, 22:47